Sınıf ve Okul Temizlİiği | İZMİR TEMİZLİK-EV TEMİZLİĞİ-İNŞAAT TEMİZLİĞİ-OFİS TEMİZLİK-VİLLA TEMİZLİK-FABRİKA TEMİZLİK ŞİRKETLER logo

Sınıf ve Okul Temizlİiği

Okul Temizlik Firması olarak,İzmirin her semtine okul ve sınıf temizlik hizmetleri ni uzman ekip ve ekipmanlarımızla profesyonelce sunmaktayız.İzmir Okul temizlik şirketi, okul temizlikleri nde isterseniz okulun ihtiyaç duyduğu temizlik hizmetini tek tek de alabilirsiniz,Örneğin ,Cam Çerçeve temizliği, veya Zemin Temizliği, Sınıf Temizliği gibi okulda yapılacak temizlik hizmetlerinden ihtiyaca göre temizlik hizmeti Taleb edebilirsiniz.

OKULve SINIFLARIN TEMİZLİĞİ , OKUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, İZMİR TEMİZLİK, ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

1- ÖNCELİKLİ TEMİZLİK :Okul temizliğin de öncelikle tüm sınıflar ve koridorlar ın çöpleri toplanır yerler süprülerek okul ince temizliğe hazırlanır.

2-CAM ÇERÇEVE TEMİZLEME : Tüm sınıfların ve koridorların camları ve çerçeveleri komple baştan aşağı temizlenir

3-SIRA MASA TEMİZLİĞİ : Sınıflarda ve odalarda lulunan sıra masa ,tahta,dolap,bilgisayar, vs şeyler temizlenerek hijyen ve dezenfekte olması sağlanır.

4-YÜKSEK ALANLARIN TEMİZLİĞİ :Bu kısımda ,tavanda ve duvarlarda bulunan lambalar,tablolar,vb tozlaı alınır , temizlenmesi sağlanır.

5-ÇÖP KOVASI TEMİZLİĞİ :Okulda bulunan tüm çöp kovaları toplanarak.ilaçlı su ile yıkıyanır buharlı makina ile temizlenir dezenfekteve hijyen olması sağlanır.

5-YER YIKAMA TEMİZLEME : Zemin temizliğinde ,sınıflardan başanır ,sıra masa ve dolaplar çekilerek ,sınıfın tüm zemini yer yıkama makinasıyla temizlenir,sınıf tekrar düzeltilir

6-KOLTUK TEMİZLEME: okullarda bulunan koltuk ,sandalye gibi eşyaların yıkanıp temizleme hizmetinide ,okul temizlik hizmetleri olarak vermekteyiz.

7-HALI YIKAMA :

8-WC TUVALET TEMİZLEME :

9-SINIF TEMİZLEME :

10-BAHÇE TEMİZLİĞİ :

11-TEMİZLİK PERSONELİ

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© Sınıf ve Okul Temizlİiği | İZMİR TEMİZLİK-EV TEMİZLİĞİ-İNŞAAT TEMİZLİĞİ-OFİS TEMİZLİK-VİLLA TEMİZLİK-FABRİKA TEMİZLİK ŞİRKETLER - 2018