Mermer ve Zemin Cilalama | İZMİR TEMİZLİK-EV TEMİZLİĞİ-İNŞAAT TEMİZLİĞİ-OFİS TEMİZLİK-VİLLA TEMİZLİK-FABRİKA TEMİZLİK ŞİRKETLER logo

Mermer ve Zemin Cilalama

Mermer ve zemin cilalama, parlatma hizmetleri, İzmirde mermer cilalama ustaları tarafından profesyonelce uygulamaktadır.Farklı alanlarda farklı etkilere sahip olan zemin cilalamanın amacı, ev ve iş yeri zeminlerinin parlaklığını ve görüntüsünü sağlamakla birlikte zeminin zaman içinde kazandığı kayganlığı da yok etmektir. Sektördeki hizmet anlayışını profesyonel temeller üzerine kurmuş olan İzmir Temizliğin zemin cilalama konusunda iki yöntemi vardır.
Bunlardan birincisi mermer ve traverten gibi kalsiyum karbonat içerikli, el değmemiş taşlarda kullanılan cilalama yöntemidir. Kristalize cilalama yöntemi adı verilen bu yöntem nispeten daha zor ve zahmetli bir yöntem olmakla beraber zeminin sağlamlığı ve parlaklığını ön plana çıkarır. Üstelik zeminin bakımını daha da kolaylaştırır.
Bu yöntem ile yapılan cilalamanın ömrü kullanım yoğunluğuna göre değişse de evler için 3, iş yerleri içinse 1 yıl olarak belirlenmiştir. Diğer cilalama yöntemi ise polimer bazlı cilalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu tür cilalar, kendiliğinden parlaklığa sahip olduğu için herkes tarafından yapılabilmektedir.
Kristalize cilalamaya kıyasla daha az bir ömre sahip olan polimer cilalama yöntemi, PVC zeminler için kullanılan tek yöntem olma özelliğine de sahiptir. İzmir Cilalama Şirketi, ev ve iş yerinizin zemin yapısına göre gereken yöntemi ve malzemeyi belirleyerek zemin cilalama hizmetini mükemmel şekilde yerine getirir.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© Mermer ve Zemin Cilalama | İZMİR TEMİZLİK-EV TEMİZLİĞİ-İNŞAAT TEMİZLİĞİ-OFİS TEMİZLİK-VİLLA TEMİZLİK-FABRİKA TEMİZLİK ŞİRKETLER - 2018